Mr, a także pani Romance zmienia jeden

, to nasza pierwsza rocznica, a także chcemy z tobą świętować! Koncepcja naszego bloga rozpoczęła się ponad rok temu, jednak oficjalnie wprowadziliśmy 15 grudnia 2012 r.

Chciałem blogować o znacznie więcej niż tylko pięknie, a także dzielić się znacznie więcej z moimi fotografią. Razem chcieliśmy skomponować nasze podróże, a także o życiu w A, który stwierdził / ona stwierdził styl.

Problem polegał na tym, że nie mogliśmy odkryć nazwy. Każda odmiana stwierdziła / ona stwierdziła, że ​​została już zajęta.

To naprawdę moje rodzeństwo zasugerowało imię Mr, a także pani Romance. Widzisz, nasza firma nazywa się Romance Media, a także miałem już romans włosów, a także romans paznokcia (plus kilka innych… witryn romance.com). Mr i pani Romance pokazaliby za kulisami naszego życia.

Teraz, jeśli przestrzegasz nas na Instagramie, rozumiesz, że oboje lubimy świętować w stylu, dlatego dostarczamy butelkę Veuve Clicquot jednemu z naszych pięknych obserwujących na Instagramie!

Jak wejść:

Śledź @MRandmrsromance na Instagramie

Regram swój preferowany obraz z naszego kanału za pomocą hashtagu #MRandmrsromanceTurnsone

Nie masz pewności, jak się regulować? Po prostu zrzuć zrzut ekranu wybranego obrazu, a także opublikuj je na swoim koncie. Nie pamiętaj, aby dołączyć hashtag!

Uwaga: jeśli masz konto osobiste, nie będziemy mogli zobaczyć Twojego zdjęcia, więc prześlij nam bezpośrednią wiadomość na Instagramie oprócz opublikowania na swoim koncie.

Teraz jedyną rzeczą do zrobienia jest wybranie obrazu z ostatniego roku do „Gram! Oto trochę inspiracji…

Drobnym drukiem:

Oferowane tylko ludziom w Australii. Udostępniając ten konkurs, przyznasz, że masz ponad 18 lat. Konkurs zamyka się w niedzielę 22 grudnia o północy EST.

Dziękuję bardzo za dołączenie do nas podczas tej fantastycznej jazdy blogowej. Staramy się podzielić się naszymi historiami, a także zintegrować je z czymś pomocnym dla Ciebie. Nie możemy powiedzieć, że podziękuje się wystarczającym dla wszystkich, którzy zatrzymują się tutaj codziennie, aby sprawdzić pana i pani Romance.

Christina i Jim x

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Luksusowy rejs przez Gulet w Turcji
Next post Jak zdobyć wizę wakacyjną Arabii Saudyjskiej w Londynie dla obywateli brytyjskich