Top 10: Pumpkin Patches & Fall Farms w południowym Wisconsin

wszystkich pór roku, Fall jest moim ulubionym. Kiedy mieszkaliśmy w Wisconsin, zachwycaliśmy wybieranie jabłek, picie cydru i rzeźbienia dyń o wszystkich kształtach i rozmiarach.

Wiele gospodarstw w południowym Wisconsin naprawdę wchodzi w ducha turystyki, przekształcając swoje działające gospodarstwa na plac zabaw z labiryntymi kukurydzy, pieszczot zoo i gry na trawniku – ta lista reprezentuje miejsca stosunkowo niedrogie, pomieści dzieci i oferują różne sposoby Aby tworzyć wspomnienia ze swoimi rodzinami.

Mamy nadzieję, że się zgadzasz:

Elegancki rolnik (Mukwanago)

Strona internetowa:

Elegancki rolnik jest prawdopodobnie wiele znany ze swojego domowego szarlotki w papierowej torbie. Położone w Mukwanogo, rodziny z rodzinami z młodszymi dziećmi będą zachwycić sezonowe zwierzęta gospodarskie, przejażdżki wózki i pociągi Świętego Mikołaja. Odwiedź stylowe weekendy rolników we wrześniu i październiku na Festiwalu Farm Autumn Festival dla dyni i jabłek, jabłkowego cydru, siana i jabłek karmelowych.

Farma dyniowa Waldvogels (Beaver Dam)

Strona internetowa:

Farma Farm Dypkin Farm Farm w Waldvogels znajduje się w pięknej zaporze Beaver w pobliżu National Wildlife Refuge Horicon Marsh. Rodzina była właścicielem i działaniem przez ponad 30 lat, odwiedzający zachwycą 25 działań za cenę wstępu; Obejmuje to siana do plastry dyni, labiryntu kukurydzy, pociągi rolniczej, wieży widokowej, minigolfa i ogromnego zjeżdżalni wału kopalni (jeśli planujesz odwiedzić znacznie więcej niż jeden raz, przepustka sezonowa może mieć lepszy sens finansowy).

Green Meadows Petting Farm (Waterford)

Strona internetowa:

Znajduje się między miastami East Troy i Waterford, Green Meadows Petting Farm jest idealny dla grup, wycieczek terenowych i wycieczek z całą rodziną. Zachęca się do interakcji ze zwierzętami hodowlanymi, a pracownicy rolni stacjonują wokół terenów, aby odpowiedzieć na pytania i zagwarantować bezpieczeństwo zwierząt i gości. Dzieci będą zachwycać się gierami trawnikowymi, kucykami, „Kitty Farm” i Hayride z tyłu 40.

Schusters Playtime Farm (Deerfield)

Strona internetowa:

Scheusters Playtime Farm wita odwiedzających, aby zachwycić się w jesiennych zbiorach, z innym „motywem” na każdy weekend przez Halloween. Odwiedzający w ciągu dnia będą zachwycić się armatą kukurydzy, kukurydzy i labiryntu Starsze dzieci mogą pokochać nawiedzony las i ognisko, gdy słońce zachodzi na cały dzień.

Busy Barn Adventure Farm (Fort Atkinson)

Strona internetowa:

Podobnie jak inne gospodarstwa przygodowe na tej liście, Busy Barn ma plac zabaw opon ciągników, wózki pedałowe, kopce siana, pojemniki na kukurydzę sensoryczne, a nawet zwierzęta hodowlane do zwierząt. Weź siana do plastry dyniowej, mleko Holly the Holstein, zobacz pokaz marionetek, naucz się ciekawostek kukurydzianych w labiryncie lub wybierz wyścig na ludzkich kołach chomika.

Treinen Farm (Lodi)

Strona internetowa:

Treinen Farm w Lodi jest domem dla wielokrotnie nagradzanego labiryntu kukurydzy Wisconsin. Zachwycaj się do 13-akrowej plastry dyniowej na koni Hayride, odwiedź przedszkola dyni i uruchom tykwy do stawu za pomocą strzusza dyni. Młodsze dzieci będą chciały bawić się na placu zabaw Tractor Tire, pogłaskać pisklę, wskoczyć do „banalnego zabawy” i jeździć na wózkach pedałowych. Jeśli przyjedziesz później w ciągu dnia, zostaw czas, aby zachwycić się nocnym ogniskiem.

Rynek rolniczy Pecks (Spring Green)

Strona internetowa:

Dodając do wyboru sezonowych produktów sprzedawanych z przydrożnego rynku rolniczego, Pecks ma całkowicie bezpłatne pieszczoty z jeleniami, świniami z doniczkami, kóz pigmy, króliczkami i nie tylko. Dzieci mogą zachwycić się całkowicie bezpłatnym placem zabaw i Bounce House; Bilety są sprzedawane na wagon konny i przejażdżki pociągiem. Pecks oferuje także nawiedzony dom i labirynt kukurydzy oraz miejsca dla rodzin do grillowania i rozkoszowania się piknikiem na koniec sezonu.

Mayr Family Farm (de Forest)

Strona internetowa:

Szczególnie ekonomiczne miejsce docelowe, rodzinne farmy Mayr w Deforest jest dość małe dzieci i młode (ER) przyjazne dzieciom. Rodziny mogą spędzić dzień z ciągnikami pedałów, Bounce House, Duck Pond, słomki labirynty, zwierzęta gospodarskie i gry dla dzieci (labirynt kukurydzy, plastra dyni, nawiedzony labirynt i przejażdżki wagonami są doświadczane po dodatkowych kosztach). Każdy sezon wpływa z jednego weekendu przekazywana lokalnej organizacji charytatywnej na cześć Amandy Mae Mayr; W tym sezonie jest 2-4 października dla Badger Honor Flight.

Eplegaarden (Fitchburg)

Strona internetowa:

Eplegaarden w Fitchburgu, dodaje trochę norweskiego talentu do wrażenia z wyboru jabłek w Plukk. Poszukaj koziołków, kotów, koni, psów, wieprzów, ptaków i trolli. Eplegaarden, twierdząc, że jest „Da Apple Orchard Vit Da Norvegian”, jest staroświecką rolną rolną rolą, która jest wolniejsza niż Da City. Pożycz wagony, aby zabrać dynie z powrotem do samochodu, a także rozkoszować się małym rynkiem produktów i lokalnych rzemiosła.

Apple Holler (Studevant)

Strona internetowa:

Dzięki kolorowym pomalowanym znakom, labiryntom, ciągnikom oraz sezonowym owocom i warzywom do wybierania, jedzenia lub rzeźbienia, Apple Holler jest najlepszy z korytarza międzystanowego I-94. Apple Holler zapewnia teatr restauracyjny i obiadowy, oprócz sadu i mnóstwagry i zajęcia o tematyce dla dzieci.

Powiązany

Najlepsze muzea dla dzieci w Wisconsinbet między latami 2010 i 2015, poszedłem do prawie każdego muzeum dzieci, publicznego muzeum, Muzeum Historii i Discovery Center w stanie Wisconsin (z wyjątkiem Muzeum Dziecięce w Northwood w Eagle River i relatywnie nowego Muzeum Dziecięce Wausau w Wausau). Ta historia jest zwieńczeniem…
6 lutego 2016 w „Midwest”

Niesamowite podwórko z włókna szklanego w Sparcie, Wisconsini dowiedział się o Fast Corporation, kiedy badałem i pisałem historię o wielkim różowym słoniu. Szybkie oznacza włókno szklane, zwierzęta, kształty i znaki handlowe, a firma jest jedną z kilku firm w Ameryce specjalizującej się w niestandardowych formach z włókna szklanego. Fast Corporation znajdziesz na wiejskim Sparcie, Wisconsin,…
4 września 2016in w „Epic Road Trips”

10 niezwykłych miejsc w Wisconsin Wczołgałem się po każdym zakątku stanu mleczarskiego i wybrałem dziesięć moich ulubionych miejsc, w których mogę się z wami podzielić. W żadnej kolejności, oto 10 niezwykłych miejsc w Wisconsin. 1.…
11 września 2015 r. „Midwest”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 20 niesamowitych zdjęć dzikiej przyrody w Parku Narodowym Manuel Antonio, Kostaryka
Next post 15 najlepszych lokalizacji do zakupu w Seulu w Korei Południowej