Jesień w Ameryce jest dużo nawiedzonych miast

, a także nadszedł czas, aby wierzyć w wycieczki na drodze Halloween. Nie dla osób o słabym sercu – zwłaszcza dla gospodarstw domowych młodszych młodych ludzi, a także tych z nas z nadaktywną wyobraźnią – ustanowiłem listę kilku bardziej nawiedzonych miast w Ameryce.

Wszystkie mają element historyczny, a także jakąś wycieczkę z przewodnikiem, a zwłaszcza dzielnicę historyczną, a także nawiedzoną. Jeśli są dostępne, wspominam miejsca na zakwaterowanie z duchami lub historiami o duchach. zachwycone nawiedzanie!

Helena, Montana

Helena, Montana została założona w 1864 roku dla grupy czterech zaniedbanych górników, którzy zapewnili swoje szczęście tylko jedną „ostatnią szansę”. Uderzyli go bogatym w dolinę nazwaną ostatnią możliwością, która później nazywałaby się Helena. Złoto przyniósł ludzi z całego życia Heleną: kupcy, politycy, chińscy imigranci, prostytutki, a także oszustowie. Sprawiedliwość na dzikim zachodniej czujności była znana, a wiszące drzewo obozu górniczego było miejscem dla wszystkich grup wiekowych, a także przyjęcia widma śmierci.

Dzisiaj aleja Reedera jest tylko małą częścią miasta. W tamtych czasach aleja była centrum opracowanym przez Pennsylvanian Brick Mason Louis Reeder, a także House dla samotnych górników, którzy próbowali go uderzyć, a także skończyło się notorycznie z pijanych bójki, strefy księżyca, a także w celu. Dziś Specjowa zachowała ten historyczny przełomowy leasing przestrzeni alei. Najemcy doświadczają wszelkiego rodzaju działań w innym świecie; Penny zwykle wydają się w szeregu w kabinie dozorcy, a także kompozycje biurowe drukują puste strony, aż do odłączenia. Boulder Hotsprings jest nawiedzony, jednak korzysta jednak z halowego klubu zdrowia, a także podgrzewanego zewnętrznego basenu (sprawdziliśmy to miejsce zeszłego lata, jednak nie spędziliśmy nocy w loży).

Wizyta:

Deadwood, Południowa Dakota

Balast. Sama nazwa przywołuje zdjęcia dzikiego i Wooly West, łącznie z mieszkańcami bezpośrednio z powieści sklepowych. Ustanowiony na złocie, a także wszystkie rzeczy, które łączą się ze złotem, w 1876 r. Deadwood dziś pozostaje koniecznością dla odwiedzających podróżujących na czarne wzgórza Południowej Dakoty. Cała okolica jest narodowym historycznym punktem orientacyjnym, w którym nie tylko muzea, a także ekrany, ale także rekonstrukcje historii online, a także uroczystości malują zdjęcie dokładnie tak, jak się wykorzystuje. Dla o wiele więcej w sercu są duchy, a także zjawiska paranormalne używane przez cały rok. Te wycieczki pokazują przełomowe nieruchomości historyczne Deadwood, takie jak Bullock Hotel, Fairmont Hotel & Oyster Bay, a także Adams House, a także oferują metodę życia w przeszłości.

Seth Bullock, Deadwood Frontiersman, wciąż wędruje w hotelu, który opracował (Bullock Hotel, Primary Street, Deadwood), a także niektórzy goście pozostają w nadziei na zobaczenie szeryfa. Fairmont Hotel & Oyster Bay pojawił się w wielu paranormalnych programach telewizyjnych, w tym w Dead Data, a także Ghost Lab.

Wizyta:

Cape May, New Jersey

Cape May, New Jersey, to Narodowe Historyczne Landmark City, najstarszy nadmorski kurort w Ameryce i „gorące łóżko” z paranormalnej aktywności. Od dochodzeń o duchach w Emlen Physick Estate (uważane za oryginalny Haunted House Cape May), a także wycieczki wózka duchów po herbaty psychiczne, a także dyskusje na temat wiktoriańskiego spirytyzmu, zobacz środkową atlantyckie centrum sztuki i humanistyki dla strony internetowej Całkowita lista działań związanych z duchami w Cape może przez cały rok.

W przeciwieństwie do wielu innych miast w New Jersey Shore, Cape May nie „na pokład” na jesień, zimę i wiosnę; To naprawdę całoroczne miejsce docelowe. Od narodowego historycznego statusu przełomowego nie odkryjesz żadnych hoteli lub restauracji w Cape May. Jeśli czujesz się odważny, pomyśl o pozostaniu w całkowicie operacyjnej południowej rezydencji, która pojawiła się w Ghost Hunters.

Wizyta:

Silver City, a także Wallace, Idaho

W szczycie, Mining Town Silver City, Idaho, miało około 2500 ludności, własną gazetę, a także pierwszy kabel telegraficzny na terytorium. Silver City szczyciło się znacznie ponad 300 domami, 75 usługami, a także małym Chinatown. Współczesny plac zabaw Huntera Ghost, Latem Silver City to dużo lub więcej, a także zimą spada tylko do jednego.

W zabytkowym salonie restauracji Jamesona, a także Inn w Wallace (zapierający dech w piersiach dzień jazdy na północ od Silver City), Maggie, duch Jamesona, najwyraźniej widuje się powszechnie w Space 3 ubranej w długą, strumieniową sukienkę wiktoriańską. Maggie dotyczyła Jameson Inn, a także sprawdzona w Space 3, aby poczekać na faceta, który uderzył go bogatym roszczeniem ubezpieczeniowym, a także nigdy nie wróciła do miasta. Wiele wierzy, że po śmierci Maggie wróciła do historycznego salonu restauracji Jameson, a także Inn, aby wznowić jej czek.

Wizyta:

Portsmonullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Letnie podróże, a także dokładnie, jak było to idealne
Next post AK Monthly podsumowanie: październik 2014