Sevilla: Najpiękniejsze miasto w Hiszpanii

KADE Kate zawiera linki partnerskie. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Sevilla była moim pierwszym przystankiem w Hiszpanii, a także nie mogłem uwierzyć w znacznie lepsze wprowadzenie do tego fantastycznego kraju. Region Andaluzji jest uroczą Hiszpanią z Yore – mauretańskim designem, a także walk byków, a także Flamenco – a także Sevilla to jej zdumiewająco piękna stolica.

W ciągu ostatnich kilku tygodni widziałem wiele Hiszpanii. I chociaż nie widziałem każdego hiszpańskiego miasta popularnego ze względu na jego urok – Toledo, Segovia, a także Santiago de Compostela to kilka godnych uwagi nieobecności – wydaje mi się, że Sevilla jest tak o wiele bardziej urocza niż jakikolwiek rodzaj innego miasta w w innych miastach w Hiszpania.

Sewila jest po prostu niesamowicie atrakcyjna pod każdym kątem. Po prostu spacerując ulicą, możesz natknąć się na taki misternie rzeźbiony budynek…

Lub całkowicie hiszpański plac podszyty z genialnie kolorowymi budynkami, a także powozami konnymi…

Lub bez wysiłku modny bar na ulicy!

I tak, najpiękniejsze miasto w Hiszpanii oddaje hołd najbardziej atrakcyjnej pani Hiszpania, jaką kiedykolwiek znała: La Duquesa de Alba!

Jeśli jesteś fanem dlistów, nie masz wątpliwości o księżnej Alba. Ta dama jest niesamowicie bogata-ma znacznie więcej pieniędzy niż Królowa Anglii, a także zarazna, ale jeszcze jeden mąż. Może być królewskim, jednak jej sposób myślenia czyni ją najwyższą ikoną piękna.

Jest Elizabeth Taylor skrzyżowana z królową Elżbietą. Z większymi klejnotami. JA WIEM.

Ale ze wszystkich uroczych lokalizacji, które można zobaczyć w Sevilli, pomnikiem, który powinieneś zobaczyć, jest Plaza de España.

Plaza ten został opracowany w latach dwudziestych, przygotowując się do Sevilli z 1929 r. Oświadczenia światowej targów Ibero-American Exposition. W tym czasie wykonano Sevilla, a Plaza de España jest zdecydowanie jej najlepszym wkładem.

Szczególnie podobały mi się Alcoves. Dla każdej prowincji w Hiszpanii jest wnęka, a także z nich jest ozdobiona stylem prowincji. To hiszpański zwyczaj do znalezienia Plaza de España, a także obecnego we wnęce twojej prowincji.

Tak dla Castellon:

Piękna lokalizacja, w której można spędzić popołudnie, nie sądzisz?

I abyś nie uwierzył, że urok Sevilli jest całkowicie klasyczny, a także tradycyjny…

Są grzyby.

Bastion współczesnej sceny artystycznej Sevilli, te notoryczne grzyby zbliżają się do części miasta – jednak w żadnym wypadku nie przeszkadzają w reszcie Sewilli.

Sevilla stała się jedną z moich absolutnie preferowanych lokalizacji w Hiszpanii z wielu powodów. To miasto całkowicie rozmiarowe – nie tak dobrze, jak i wyjątkowo chodzące, jak Boston. Tapas są fantastyczne. To była również najcieplejsza lokalizacja, do której poszedłem w Hiszpanii, z temperaturami w wysokości lat 70. na początku marca! (Andalusia robi się bardzo gorąco latem, jednak jest to idealna lokalizacja, aby uciec przed chłodną zimą!)

Rozumiem, że wrócę do Sevilli. Jestem absolutnie pozytywny.

Teraz… a co z tobą? Czy te zdjęcia sprawiają, że chcesz spakować swoje torby, a także zarezerwować bilet do Sevilli?

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejmuj subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 15 najlepszych lokalizacji do zakupu w Seulu w Korei Południowej