AK Monthly podsumowanie: październik 2014

KADE KADE zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Październik był ogromną przerwą. Nie z pracy, ale z podróży.

Podjąłem jedenastą godzinę decyzji o zeznaniu mojej podróży do Grecji. Jeśli subskrybujesz moje aktualizacje e -mail – w których ujawniam rzeczy, których nie dołączam na blogu – już wiesz, dlaczego. Jeśli nie, sprawdź to tutaj. (A jeśli chcesz otrzymywać ode mnie cotygodniowe aktualizacje e -mail, zarejestruj się w widżecie na dole tej strony.)

Dobrze było zrobić sobie przerwę od bycia w drodze przez cały czas. Ciężko spędziłem czas w domu w pracy, robiąc znacznie więcej niż to, co byłbym w stanie zrobić podczas podróży.

Zanim ponownie wrócę na drogę, będę w domu przez dwa miesiące z rzędu. Minęło znacznie więcej niż dwa lata, ponieważ pozostałem w jednym miejscu tak długo!

Odwiedzone miejsca

Reading, Lynn, Boston, Cambridge i New Bedford, Massachusetts

Wells, Maine

Ulubione miejsca docelowe

Trudno jest wybrać ulubione miejsca, gdy są to moje zwykle. Nowy Bedford był jedynym nowym miejscem i naprawdę zachwyciłem się w New Bedford Whaling Museum oraz brukowanych ulicach i starych domach.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Moja najlepsza przyjaciółka Beth wyszła za mąż! To było dalekie wydarzenie miesiąca. To był naprawdę fantastyczny ślub w bardzo fajnym miejscu (wspomniane wspomniane Muzeum Nowego Bedford Whaling).

Ślub był zabawny, szczególnie dlatego, że musiałem spędzać czas z wieloma moimi bliskimi przyjaciółmi. Nie robimy tego wystarczająco często. Jedną niesamowitą rzeczą było to, że Beth dostała fantastyczny zespół makijażu i włosów, aby Primping nas w hotelu. To najlepsze włosy i makijaż, jaki kiedykolwiek miałem – a nawet dali nam fałszywe rzęsy!

Inne wydarzenia w październiku obejmowały spędzanie dużo czasu z przyjaciółmi i rodziną, ciesząc się pięknymi jesiennymi kolorami Massachusetts, pielgrzymka do Maine Diner i pokazanie mojej australijskiej przyjaciółki Georgie (której poznałem podczas mojego Chorwacji) wokół Bostonu.

Wyzwania

Będąc w domu, nieustannie wpadam na ludzi, których znam, ale nie rozmawiam często, co oznacza, że mam tę rozmowę w kółko:

Inna osoba: „Jak długo, aż wrócisz do Londynu?”

Ja: „Jestem tu jeszcze przez kilka tygodni, ale właściwie jadę na Sri Lankę, a potem wracam do domu na Boże Narodzenie”.

OP: „Ale nie mieszkasz w Londynie?”

Ja: „Już nie. Myślę, że w przyszłym roku przeniosę się do Nowego Jorku. ”

OP: „Ale… nie jesteś…”

Ja: „… Wiesz, Mario i ja zakończyliśmy nasze zaręczyny, prawda?”

OP: „Tak, zrobiłem!/Nie, nie zrobiłem!/Nie wiedziałem, że jesteś zaręczony!”

Wyobraź sobie, że rozmowa w kółko.

Jestem wdzięczny mojej rodzinie i przyjaciołom za większość rozpowszechniania wiadomości z wyprzedzeniem, więc nie musiałem – ale przeglądanie tych rozmów jest nadal bardzo niezręczne, zarówno dla mnie, jak i osoby, której jestem Mówienie.

Najpopularniejszy post

Gdzie zatrzymać się w Paryżu: najlepsze dzielnice i zakwaterowanie – po licznych wizytach w Paryżu w końcu zebrałem mojego przewodnika potwora opisującego moje ulubione miejsca na pobyt – zarówno pod względem dzielnic, jak i określonego zakwaterowania.

Inne posty

Fjordowie Norwegii na zdjęciach – piękna wycieczka po kraju fiordu w Norwegii.

Zakręcając na festiwalu muzycznym w kolorze-czy niekontratorowy może się dobrze bawić na festiwalu muzycznym? Absolutnie.

Trzy dni w Bergen: Idealne wprowadzenie do Norwegii – jedno z moich nowych ulubionych miast w Europie! Bergen jest taka piękna.

Sceny z kolei Flåm w Norwegii – to jedna z najpiękniejszych przejażdżek pociągiem na świecie.

Wygraj wycieczkę do Yemaya Resort, Little Corn Island-bardzo fajny konkurs-możesz wygrać 10-dniową wycieczkę na Karaiby na dwoje z lotniska!

Street Food Fatll przez Queens w Nowym Jorku-to moja nowa czynność obowiązkowa, gdy wyjeżdża do Nowego Jorku.

Wiadomości i ogłoszenia

Kilka ekscytujących wiadomości w tym miesiącu: zostałem zaproszony do Białego Domu!

Jestem wśród 100 blogerów podróży i wpływowych mediów cyfrowych zaproszonych do Białego Domu na ich pierwszy szczyt na studiach za granicą i globalnym obywatelstwie. Szczyt odbędzie się w grudniu.

O ile chciałbym poznać prezydenta i pierwszą damę, to nie jest takie wydarzenie – ale to w porządku. Nadal fajnie jest zostać zaproszeniem i jestem szczególnie podekscytowany, widząc, jak Biały Dom jest ubrany na Boże Narodzenie.

I to nie wszystko! W styczniu będę przemawiać na pokazie podróży w New York Times na panelu prowadzonym przez Biuro Spraw Konsularnych Departamentu Stanu USA. Będę mówić o bezpieczeństwie podróży dla kobiet. Pokaz podróży New York Times jest ukierunkowany na ludzi, którzy lubią podróżować, a nie ludzi z branży, więc mam nadzieję, że cię tam zobaczę!

Najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie

W tym miesiącu nie byłem zbyt aktywny na Instagramie, więc są to głównie zdjęcia z moich codziennych spacerów. Ale jeśli jest coś, co uwielbia Instagram, to zachody słońca, a ten zachód słońca w Bostonie był moim wielu lubianymnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Jesień w Ameryce jest dużo nawiedzonych miast
Next post 11 najlepszych wędrówek wędrówek do doświadczenia w Nepalu