Winter Family Holiday w Traverse City, Michigan

Stan pogodowy zmierzasz tak samo, jak Traverse City na obchody zimowej lub chcesz zobaczyć, dlaczego Good Morning America Niedawno umieścił Sleeping Bear Dunes National Lakeshore to najpiękniejsze miejsce W Ameryce nadszedł czas, aby dowiedzieć się z hibernacji i udać się „na północ” do miejsca, w którym Michiganders naprawdę wiedzą, jak grać na śniegu. Z wystarczającą ilością zimnej zabawy, aby zapewnić Ci dużo ciepła, oto kilka naszych ulubionych lokalizacji na rodzinne wakacje w Zimowym czasie w Traverse City, Michigan:

Rakiety śnieżne
Empire Bluff Trail

Raj miłosny natury, ślady i ścieżki przemierzają swoją metodę na wyższym półwyspie Leelanau. Po raz pierwszy (lub piąty) przejście do tego obszaru i wyjazd bez podróży do śpiącego niedźwiedzia Dunes National Lakeshore to naprawdę stracona szansa. W Kup, aby w pełni docenić widoki śnieżne buty, rozważ 1,5 -kilometrową wędrówkę w obie strony na Empire Bluff Trail. Z widokiem na jezioro Michigan (rodzice, miej oko na swoich młodych ludzi, gdy zbliżasz się do blefu), ścieżka wynosi na pochyleniu spalania kalorii. Młodsi młodzież może potrzebować przerwy (nosić wodę i przestać robić zdjęcia); Podróż powrotna będzie próbowała nadążyć. Na stronie internetowej Traverse City wyjaśniono mnóstwo utworów na rakietach śnieżnych lub odbieraj broszurę w Biurze konwencji Traverse City i odwiedzających; Wymienione są również wypożyczalnia sprzętu i strefy.

Rurka śnieżna
Timberlee Hills

Dla osób poszukujących przygody w rodzinie rozważ kilka godzin śnieżnych rur w Timberlee Hills, dziesięć minut na wschód (i więcej) od centrum miasta. Operacja rodzinna, „wzgórze” w Timberlee Hills wykorzystuje zapierające dech w piersiach widoki na półwysep ze szczytu. Spójrz dobrze, gdy sceneria mija też szybko podczas podróży z powrotem na dno podnoszenia rurki. W przypadku kosztu biletu godzinowego wykorzystywania jest wykorzystanie pojedynczych i podwójnych rur (grupy mogą również zaczepić swoje rurki i jeździć tandemową jazdę). W basenie czeka na Hilltop Hideaway, przestrzeń bankietowa, która podwaja się jako ocieplający się dom, bar i knajpka. Nasze do Timberlee Hills było po zmroku (kiedy słońce zachodzi o 17:00, nie jest to tak trudne do zaplanowania). Sprawdź stronę internetową i/lub na Facebooku na Facebooku pod kątem kuponów, ofert i innych zabawnych wydarzeń.

Snowmobiling
Wypożyczalnia niebieskiego nieba

Podczas podróży do Traverse City, dlaczego nie wynajęć skutera śnieżnego i zobaczyć, dlaczego tak wielu całorocznych mieszkańców nie może się doczekać pierwszego opadu śniegu. Niezbędny sposób transportu podczas zamieci i rozstrzygnięcia pogody, skuterów śnieżnych to metoda życia w Michigan. Z wyposażonymi utworami rekreacyjnymi ludzie z Blue Sky Rentals pomogą uwięzić przygodę na sankach. W przypadku stawek od czterech godzin do pełnego tygodnia (i jednej i dwuosobowej maszyn), wypożyczalnia niebieskiego nieba może również dostarczyć przewodnika ścieżki, jeśli jesteś nowy w sporcie. Przejdź do strony internetowej Blue Sky po cenach, pakietach, warunkach ścieżki, przepisach dotyczących skuter śnieżnych i zdjęciach klientów. Blue Sky współpracuje również z Grand Traverse Resort i Health Club w pakiecie Zimowej zabawy (patrz poniżej).

Programy i zajęcia zimowe
Grand Traverse Resort & Spa

Grand Traverse Resort & Health Club wykorzystuje szereg działań zimowych zarówno dla gości, jak i obywateli. Od jazdy na łyżwach, rakiet śnieżnych, narciarstwa krzyżowego, sanków dla psów, skuterów śnieżnych i przyjaznych dzieciom zajęć zimowych (takich jak śnieg tic-tac-toe, wizualizowany powyżej), można dokonywać wypożyczalni sprzętu i rezerwacji z klubem.

Gdzie się zatrzymać
Hotel Sugar Beach Resort

Ciepła oaza na śnieżnym białym krajobrazie, hotel Sugar Beach Resort znajduje się na południowym krańcu Zatoki East. Z 600 stóp plażowego z przodu zrób bałwana w czasie zimy lub wejdź do wewnątrz basenu i wanny z hydromasażem. Ciesz się bezpłatnym śniadaniem w barze śniadaniowym drugiego piętra.

Ciesząc się z dwóch wieczornych posiłków „iść” w komforcie naszego rodzinnego apartamentu, doceniliśmy czteroosobowy stół kuchenny, kuchenkę mikrofalową i lodówkę prawie tak samo, jak pobliski pralnia. Wieczorem dzierżawa DVD z recepcji (lub planuj z wyprzedzeniem, przynieś własne) lub spędzać czas przy kominku w frontowym holu – na miski z owocami, kawą oraz regionalnymi gazetami i czasopismami. Jest też mała przestrzeń zręcznościowa dla dzieci.

Aby uzyskać więcej koncepcji, co robić w zimowy weekend w Traverse City, wybierz kopię „Traverse City for Kids: 106+ Fun Things Do zrobienia i zobaczenia”, dostępne w Bureau Convention i Visitors Bureau lub w Internecie tutaj lub w Internecie . Zorganizowane w sezonie, zima zaczyna się na stronie 20 i zawiera zalecenia dotyczące przejażdżek sankami, standardowym sankowym sankiem, narciarstwem w zjazdach i snowboardu, a nawet zimowych rur rzecznych.

Powiązany

Karm mnie w Traverse City w stanie Michiganon nasz weekend Wintertime Wonderland w Traverse City w stanie Michigan, mieliśmy wiele świeżego powietrza i szans na spalenie kalorii. To sprawiło, że jesteśmy głodni. Niezwykle głodny. Ku radościom, Traverse City wspiera regionalne jedzenie, niezależne restauracje i CUodmiana lecznicza. Z młodych ludzi nasza mantra zawsze była przystępna dla…
2 lutego 2012 w „Food & Drink”

Odkrywanie muzeów dzieci w Michigan z dwoma tygodniami nieustrukturyzowanego czasu na bezcelowe jazdę po Michigan, nieuchronnie nasza rodzina szukała zabawy w imieniu edukacji. Od muzeów dzieci po centra odkrywcze i interaktywne hybrydy historii naturalnej, być może nasza losowa przygoda sprawi, że jej metoda będzie na strukturze innej rodziny. Muzea Dzieci…
1 września 2011 w „Michigan”

Michigan M-22 i Sleeping Bear Dunes National Lakeshorearly 117 mil w całości, M-22 jest jednym z najpiękniejszych malowniczych dysków w określaniu Michigan. Przytulając linię brzegową jeziora Michigan wzdłuż półwyspu Leelenau, M-22 również należy do trasy Lake Michigan Circle Tour. Malownicza podróż nad łagodnymi, toczącymi wzgórzami i obok piaszczystych plaż, ścieżka mija z małymi…
8 września 2016in w „Epic Road Trips”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 11 najlepszych wędrówek wędrówek do doświadczenia w Nepalu
Next post 20 niesamowitych zdjęć dzikiej przyrody w Parku Narodowym Manuel Antonio, Kostaryka