10 niezwykłych rzeczy, które lubię w Sydney, Australia

Ludzie zawsze wierzyli, że Sydney jest finansowaniem Australii od jej centralnej klimatu, nie mogę ich winić! Canberra (stolica Oz) może być elegancka, choć nudna i męcząca, jeśli jesteś w stanie. Sydney zawsze znajdował się na mojej liście kontenerów, zapewniał swoją pozycję jako jedno z najbardziej znośnych miast na całym świecie. Jestem podekscytowany dzieleniem dziesięciu rzeczy, które lubię w Sydney w Australii.

Zdjęcie Jason Tong CC przez 2.0
Sprawdź kilka świetnych i niedrogich wycieczek, które możesz wykonać w Sydney.

Spis treści

1. Sydney Opera House
2. Sydney Harbour Bridge
3. Pociąg podwójny
4. Katedra Świętej Maryi
5. Bondi Beach
6. życie nocne w Sydney
7. Jazda promem
8. University of Sydney
9. Royal Botanic Gardens
10. Darling Harbourabout The Writer

1. Sydney Opera House

Ten kultowy przełomowy odzwierciedla innowacyjne, a także osiągnięcia techniczne Australii. To tak, jakbyś nigdy nie był w Australii, jeśli tego nie widziałeś. To pierwszy obszar turystyczny, który odwiedziłem po 15-minutowej wycieczce z lotniska. Możesz zobaczyć raczej turyści na całym świecie; Niektórzy nawet poszli na wewnętrzną wycieczkę.

Zdjęcie Nicki Mannix CC przez 2.0
Sprawdź kilka świetnych i niedrogich wycieczek, które możesz wykonać w Sydney Opera House.

Travel Jock Wskazówka: jeśli podoba Ci się historia za takie cuda architektoniczne, dołącz do bezpłatnej wycieczki pieszej codziennie o godz. 10.30, a także 14.30. Będzie to 3-godzinna wycieczka, która zaprezentuje zarówno zabytki, jak i co z tym. Oczywiście możesz zadowolić nowych dobrych przyjaciół, gdy idziesz do grupy.

Powiązany artykuł: Szukasz niedrogiego zakwaterowania? Sprawdź naszą ostateczną listę najlepszych hosteli w Australii

2. Sydney Harbour Bridge

Oprócz Opery Harbour Bridge jest jednym z wybitnych, a także najczęściej fermenów. Podobnie jest „wspinaczka na most”, która może zabrać cię na szczyt mostu, w którym czeka zapierający dech w piersiach widok. Nie miałem możliwości samodzielnego wypróbowania od czasu do mroźnej zimy, jednak stwierdzają, że jest to jeden z obowiązkowych, których nie należy przegapić. Harbour Bridge jest również widoczny w sylwestra; Tutaj lokalizują fajerwerki, aby rozpocząć Nowy Rok.

Zdjęcie autorstwa Navin Sigamany CC przez 2.0
Sprawdź kilka świetnych i niedrogich wycieczek, które możesz wykonać w Sydney Harbour Bridge.

Podróż Jock Wskazówka: Jeszcze jedna opcja, jeśli chcesz mieć doskonałe panoramiczne ujęcie Sydney Harbour Bridge, jest zobaczenie wyszukiwania pylona za jedyne 11 USD, a także uzyskanie widoków idealnych, a także odkryć historię mostu.

3. Pociąg podwójny

Byłem tak zaskoczony systemem kolejowym Sydney, szczególnie trenerem z podwójnym pokładem, który sprowadził mnie do miasta w ciągu zaledwie 15 minut. Jedną z moich preferowanych rzeczy do zrobienia podczas moich podróży jest dojazd do pracy, a także obserwowanie mieszkańców w ich codziennym życiu. Sydney może pochwalić się doskonałym systemem dostarczania ziemi z tych dwupiętrowych pociągów; Mają również lekkie pociągi kolei do niektórych obszarów śródmieścia, a także programu programowego.

Zdjęcie Ken Kum CC przez 2.0
Podróż Jock Wskazówka: Zaplanuj swoją podróż, a także uzyskaj kartę Opal, którą można wykorzystać w całym ich systemie dostarczania publicznego, aby mniej kłopotliwe w kupowaniu biletów teraz, a następnie. Złap podobnie bezpłatny wahadło CBD (Route 555) biegnie co 10 minut na pętli ze stacji centralnej do okrągłego nabrzeża przez Elizabeth, a także George Streets.

4. Katedra Świętej Maryi

Jedną z pierwszych rzeczy, których szukam podczas moich podróży, są kościoły, aby móc podać modlitwę, a także podziękować Panu za błogosławieństwo podróży. Muszę powiedzieć, że w Australii są cudowne kościoły katolickie; Jednym z nich jest w szczególności katedra św. Maryi obok Hyde Park.

Zdjęcie Jason Tong CC przez 2.0
Sprawdź kilka świetnych i niedrogich wycieczek, które możesz wykonać w Hyde Park.

Podróż Jock Wskazówka: spaceruj przez drogę, aby sprawdzić otwarty ekologiczny obszar Hyde Park, a także cieszyć się widokiem ludzi, którzy mają przerwę na piknik lub lunch.

5. Bondi Beach

Złoty piasek, fale surferów, a także kryształ usuwa wody… Bondi Beach wita cię przez cały rok, abyś mógł doświadczyć jednego (lub więcej!) Wyluzowanego dnia australijskiego. Podobał mi się spacer z Bondi do Bronte Coastal Walk, który nie oferował bezskutecznych niż spektakularne zabytki. Oczywiście powinienem był być tutaj latem (i obiecać, że wrócę, a także przynieść moje pnie pływackie), jednak nadal lubię widok w sezonie zimowym, ale nie martw się, jeśli chcesz pływać, ponieważ zobaczyłem niewiele osób którzy pływają, surfują, a także cieszą się falami. Z boku znajduje się również klub basenowy lodowej, w którym możesz cieszyć się obiektami basenowymi.

Zdjęcie Kristina D.C. Hoeppner CC By-SA 2.0
Sprawdź kilka świetnych i niedrogich wycieczek, które możesz wykonać w Bondi Beach.

Podróż Jock Wskazówka: Wycień na wschodnie przedmieścia do Bondi Junction, a następnie łączy się z autobusami do Bondi Beach.

6. życie nocne w Sydney

Król Kings jest zastanawiał się nad dzielnicą czerwonego światła Sydney. od Tnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zdobądź wieprzowinę – nigdy nie żałuj decyzji Rashera!
Next post 5 powodów, dla których można zarezerwować lot na Filipiny – gorące sugestie lokalnego