13 powodów jesień w Costa Brava, Hiszpania

Kate, pełna przygód, składa się z powiązań partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Costa Brava może być wyjątkowo najlepiej utrzymywana sztuczka w Hiszpanii. We wrześniu spędziłem czas w tym regionie Katalonii po raz pierwszy w historii, a także wysadzono mnie w czyste piękno, zakres rzeczy do zrobienia, a także ciepłą gościnnością.

Od plaż po miasta, od Jamon po pomidory, Costa Brava jest pełna tak wielu skarbów – a także jeśli jesteś coś podobnego do mnie, szybko będziesz jesienią jak w Costa Brava.

Oto 13 powodów jesień, jak w przypadku Costa Brava:

Dzika linia brzegowa

Widziałem wybrzeża Kalifornii, Chorwacja, a także Wyspy Faroe, a także niezwykła linia brzegowa Costa Brava wysadza je wszystkie. Walenie w surfowanie, dzikie skały, a także rewelacyjne plaże rozmieszczają krajobraz – nie można ich wszystkich sfotografować!

Gdzie iść: Lloret de Mar. Może to wydawać się zniszczonym miastem, jednak przybrzeżny spacer jest absolutnie spektakularny. Ten strzał jest tylko jednym z wielu.

Plaże

Nie tylko plaże – absolutnie oszałamiające plaże. Były czasy, kiedy zszokowało mnie, że te plaże były naprawdę w Hiszpanii, a nie Tajlandii! Odkryjesz duże, szerokie, piaszczyste plaże, idealne dla rodzin, oprócz o wiele bardziej opuszczonych i ekskluzywnych. I nagie plaże? Sporo, moi przyjaciele. Całkiem sporo.

Czytaj więcej: dokładnie jak zabezpieczyć swoje rzeczy osobiste na plaży

Gdzie iść: plaże Tossa de Mar. Tossa są absolutnie oszałamiające, zwłaszcza ukryta zatoczka, a także miasto jest urocze.

Urocze miasteczka

Costa Brava to znacznie więcej niż tylko plaże. To także dom dla uroczych średniowiecznych miast, które są atrakcyjne, a także środowisko małego miasta – nie wspominając o najlepszych zdjęciach. Kiedy słońce będzie równie dobrze silne, te miasta robią urocze wypadki.

Gdzie iść: Besalù. Podobał nam się nasz czas w Besalu Bloghouse, a Besalu był najlepszym miejscem do wchłaniania kilku dni.

Góry

Tak, w Costa Brava są również góry! To naprawdę podnóża pirenees. Poszliśmy do lasu, a także wycieczkę rowerową, która była po prostu fantastyczna, ponieważ Ebikes zapewniła nam nieco dodatkową oomph, aby dostać się na wzgórza. Jeśli chcesz, możesz po prostu zejść w dół.

Gdzie iść: Montseny. Jest to wyjątkowa lokalizacja, aby rozpocząć sprawdzanie gór, które rozsiane w tym regionie.

Ludzkie wieże

Tak, ludzkie wieże! Costa Brava jest częścią Katalonii, a także jest to jedna z wielu popularnych dzieł sztuki performance. To ogólnie dziecko, które idzie na wyjątkowo na szczycie, a także uważam, że moje serce było w moich ustach, ponieważ cieszyłem się każdym tym ludźmi! (Bez zmartwień. Młodzież noszą hełmy.)

Gdzie to zobaczyć: Girona to najlepsza opcja na występy online.

Żywność

O mój Boże, jedzenie w Costa Brava jest niesamowite! Przez cały czas byłem tam, czułem się jak obżarska osoba na siódmej, która była karmiona siłą na śmierć. Lubią jedzenie w Costa Brava, a także jest tak pyszne. Niedługo spodziewaj się pełnej publikacji na temat jedzenia.

Co spróbować: patelnia katalanowa (chleb z pomidorem i olejem), świeże owoce morza, paszone, niesamowicie smażone kalmary, risotto z kolczastym krabem, kremem catalana na deser, a także mnóstwo na mnóstwo Jamona, a także pomidory!

Hotele projektowe

Costa Brava jest domem dla fantastycznych hoteli. Ten, który podobał mi się najlepszy, Sant Pere del Bosc Hotel, był taki, w którym nie zostaliśmy, ale absolutnie podobał mi się jego artystyczny design! Na powyższym zdjęciu znajdują się szklane latarnie zwisające po klatce schodowej. Podobnie były zlewozmywaki wyrzeźbione z gigantycznych bloków drewna, nieco żywe stolce, a także łóżka, które wyglądały jak pocałunki Hershey. Jest odizolowany, jednak sam hotel jest elementem docelowym.

Gdzie iść: hotel Sant Pere del Bosc! Podobnie podobało mi się jacuzzi w hotelu Balneari Prats w Caldes de Malavella, a także rozległy wysokiej klasy hotelu Guitart Monterey w Lloret de Mar.

Girona

Powiedziałem już dokładnie, jak bardzo lubię Gironę. Zaufaj mi – to miasto jest czymś wyjątkowym, a także jestem zaskoczony, że nie ma o wiele więcej przepełnienia turystów z Barcelony. Powinno!

Co zrobić: Oczywiście, zdobądź gelato w Rocambolesc!

Słońce wschodzi

Wstań wcześnie, a także będziesz zachwycony. W tej chwili wschody są wspaniałe.

Zachody słońca

Kiedy stan pogody jest w sam raz, chmury wyglądają, jakby świat ma się skończyć. W najlepszej możliwej metodzie.

ogrody botaniczne

Kiedy jesteś zrobiony z plaży, spędzisz popołudnie w ogrodach botanicznych w Lloret de Mar. Ogrody są piękne, zawierające jedyne schody w Europie całkowicie pokryte bluszczami, a także perspektywa, która wychodzi na nagą plażę. (Tylko mówienie. Niektóre pnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Klasa mistrzowska na drobnych kieliszkach białych wina i nauczanie na koni rodeo
Next post Odwiedzając Klamath Falls w stanie Oregon z młodymi